Haber

Nusaybin’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Kort Tenis Turnuvası Ödül Töreni

Nusaybin ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla düzenlenen Kort Tenisi Turnuvasında ödül töreni düzenlendi.

Kaymakamlık, belediye ve gençlik ve Sporİlçe Müdürlüğü’nün organize ettiği turnuva Belediyespor Kompleksi’nde gerçekleştirildi.

Bayanlar turnuvasında Sabire Bilgiç birinci, Sefa Karataş ikinci, Diljin Shinvar ve Fatma Akyürek üçüncü oldu. Erkeklerde Taner Karadağlı birinci, İbrahim Tarko ikinci, Ramazan Atalan ve Beşir Şahin üçüncü oldu.

Final maçlarının ardından ödül töreni düzenlendi.

Törende konuşan Kaymakam ve Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Kayabaşı, Nusaybin’in tüm branşlarda bölge ve Türkiye şampiyonalarında yarışacak sporcular yetiştirdiğini söyledi.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle düzenlenen turnuvaya yoğun bir katılım olduğunu anlatan Kayabaşı, turnuvaya katılan tüm sporculara ve sporcuları yalnız bırakmayan sporseverlere teşekkür etti.

Ardından turnuvada dereceye giren sporculara Kaymakam Kayabaşı, Garnizon Komutanı Piyade Binbaşı Fatih Dağhan Koçak, Başkontrol Sabahattin Esen, Gençlik ve Spor Bölge Müdürü Serkan Tekin tarafından madalya ve kupaları takdim edildi.

bozyazihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu