Haber

Atatürk Kent Meydanı’nda on binlerce kişi toplandı

Millet İttifakı 13’üncü Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun miting için geldiği Aydın Atatürk Kent Meydanı’na on binlerce Aydınlı akın etti.

Başkan Çerçioğlu, “Ben her zaman söylüyorum; iki kırmızı çizgimiz var: bayrak ve vatan”

Mitingin açılış konuşmasını Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Hasret Çerçioğlu yaptı. 14 yılda Aydın’da hiçbir çocuk aç yatmadı, kimse üşümedi; çünkü biz varız. Türkiye’nin en başarılı belediye başkanları bizim belediye başkanlarımızdır. Her zaman vatandaşımızın yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz.” söz konusu.
 
Bugüne kadar her zaman çiftçinin ve köylünün yanında olduklarını kaydeden Lider Çerçioğlu, şunları kaydetti: Özellikle kadın kooperatiflerimize tam destek verdik. İlimizde bulunan 13 Halk Ege Et şubemizde kadın kooperatiflerimizin ürettiği ürünleri sizlerle buluşturduk. Kadınlarımız da çocuklarının eğitiminde bu geliri elde ediyor; özellikle kız çocuklarının eğitiminde kullanılır. Bunun gibi birçok sosyal belediyecilik uygulamasını hayata geçirdik. Her seferinde söylüyorum; iki kırmızı çizgimiz var: bayrak ve vatandedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu